Noi
© WWF-România
Cristian-Remus-Papp

Cristian-Remus Papp

coordonator regional al proiectului
cpapp@wwfdcp.ro

Edita-Pop

Edita Pop

manager de proiect în România
epop@wwfdcp.ro

Bohdan-Prots

Bohdan Prots

manager de proiect în Ucraina
bohdan.prots@gmail.com

Radu-Grigore-Vlad

Radu Grigore Vlad

asistent de proiect
rvlad@wwfdcp.ro

Roman-Volosyanchuk

Roman Volosyanchuk

asistent de proiect
volosyanchuk@yahoo.com

Alexandra-Pușcaș

Alexandra Pușcaș

asistent de proiect
apuscas@wwfdcp.ro

Victoria-Stolpnik-Gubko

Victoria Stolpnik-Gubko

asistent de proiect
victoria_gubko@i.ua
Ioana-Ismail

Ioana Ismail

asistent de proiect
iismail@wwfdcp.ro
Taras_Yamelynets

Taras Yamelynets

asistent de proiect
taras.yamelynets@gmail.com
Anca-Georgescu

Anca Georgescu

ofițer de comunicare
ageorgescu@wwfdcp.ro

Proiectul „Granițe deschise pentru urșii din Carpații României și Ucrainei” este implementat în cadrul departamentului regional Păduri și Arii Protejate al WWF-Programul Dunăre Carpați, departament condus de Costel Bucur.
Costel-Bucur

Costel Bucur

director de departament
cbucur@wwfdcp.ro

Despre întreaga echipă WWF-România puteți afla mai multe aici.